Kompetentny partner w przemyśle!

Mamy zaplecze

Posiadamy profesjonalne zaplecze do wykonywanych usług, profesjonalny sprzęt wysokiej jakości firm Hilti, Hitachi, DeWalt.

Doświadczona kadra

Zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowanych fachowców.

Przejrzysta kalkulacja

Każdy klient jest traktowany indywidualnie aby zaoferować optymalną i przejrzystą kalkulację wykonywanych usług.

Gwarancja jakości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz profesjonalnym zapleczu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.

Ponad 16 lat doświadczenia

Od 2000. roku aktywnie w branży poligraficznej, samochodowej oraz instalacjach elektrycznych w przemyśle.

Support

Ciągle służymy doradztwem, zarówno przed, w trakcje jak i po realizacji projektów.

Jesteśmy średniej wielkości firmą usługową w branż elektrycznej oraz mechanicznej. Zatrudniamy ponad 25 dobrze wyszkolonych i zmotywowanych monterów. Początek przedsiębiorstwa jest datowany na styczeń 2000. roku, kiedy nasz prezes Roman Swoboda założył firmę PROFEX Elektronik. Od początku postawiliśmy na wąską specjalizację firmy. Zaczynaliśmy od budowy szaf sterowniczych i ich montażu. Następnym krokiem była budowa maszyn, których produkcję wspomagamy do dziś, jednak montaż szaf jest nieodzowną częścią działalności. Wykonujemy usługi zarówno w Polsce jak za granicą. Do naszego spektrum usług należą: przemysłowe instalacje elektryczne, relokacja maszyn, wspomaganie produkcji maszyn, budowa szaf sterowniczych, instalacje maszyn i ciągów transportowych, jak i inne, niestandardowe projekty.

Ponad 16 lat doświadczeń i kooperacji opartych na zaufaniu z największymi firmami poligraficznymi, intralogistycznymi, z branży elektrycznej oraz automotive. W przeciągu tych lat stawialiśmy czoła wielu projektom, zarówno tych łatwiejszych jak i tych, których nikt nie chciał się podjąć od Europy Wschodniej, poprzez Zachodnią, Stany Zjednoczone, Kanadę, Chile, Argentynę Brazylię aż po dalekowschodnie Indie i Chiny. Żadne temperatury nas nie przestraszyły, od -40 Stopni w Norweskich chłodniach, aż po +40 stopni w Dubaju przy montażu maszyny Poligraficznej.

Prezes

Roman Swoboda

profexel@profexel.eu

+48 501 006 485

Menedżer projektów

Mateusz Lisek

ml@profexel.eu

+48 796 192 920