Montaż maszyn i ciągów produkcyjnych

Firma Profex Elektronik Sp. z o. o. Sp. K. posiada wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie w zakresie montażu i instalacji ciągów i parków maszynowych. Nasze umiejętności szlifowaliśmy m. in. w Niemczech, Austrii, Arabii Saudyjskiej, USA i wielu innych krajach. Zgrany i doświadczony zespół specjalistów o dużym doświadczeniu, gwarantuje rzetelne i fachowe podejście do montażu, z zachowaniem wszelkich standardów pracy.

Jeśli szukają Państwo podwykonawcy, na którym można polegać, gwarantującego rzetelne podejście do stawianych zadań i wymogów oraz zapewniającego niezbędne doświadczenie w branży, jesteśmy odpowiednim partnerem, z którym warto nawiązać współpracę.

Profity

Planowanie personelu jest dużym wyzwaniem w każdej firmie, tym bardziej ze względu na zmienną sytuację obciążenia produkcji. Pomagamy rozwiązać właśnie owe problemy. Przedstawiamy ofertę All-In na wspomaganie produkcji, przez co osiągamy możliwość transparentnego planowania kosztów. Całą organizację i logistykę bierzemy na swoją odpowiedzialność.

„Człowiek własną pracą i wysileniem do wszystkiego dojść może.”

– Adam Mickiewicz