Relokacja maszyn

Oferujemy kompleksową usługę relokacji maszyn i ciągów produkcyjnych, począwszy od szybkiego i profesjonlanego demontażu, organizacji transportu do miejsca przeznaczenia, kończąc na montażu i uruchomienia urządzeń. Wysoce wykfalifikowana kadra, stanowi gwarancję w pełni profesjonalnego podejścia i wykonania przeniesienia Państwa kompleksu maszynowego.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w ostatnich latach w różnych miejscach na świecie zaczynając od rodzimych stron poprzez Europę, obie Ameryki, na dalekim wschodzie kończąc, nie mamy żadnych problemów do świadczenia usług w każdej strefie czasowej oraz zakątku ziemi. Podejmujemy się relokacji zarówno od strony mechanicznej jak i elektrycznej oferując wsparcie od początku, aż po finalne uruchomienie relokowanej maszyny.

Profity

Wszystko z jednej ręki od planowania aż po uruchomienie. Każda oferta zostaje przygotowana indywidualnie oraz transparentnie, co przekłada się na czystą optymalizację kosztów. Gwarantujemy niezawodność oraz punktualność terminową, a dzięki wykwalifikowanej kadrze najwyższą jakość wykonywanych usług.

„Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp; pracować razem to sukces.”

– Henry Ford